Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego biostymulujących skórę do odbudowy podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej) i zoptymalizowania środowiska dla nowo powstających elementów budulcowych skóry podporowych dla natychmiastowego uniesienia opadającej skóry jest całkowicie naturalna, efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu, zachowany jest długookresowy efekt regenerujący klasycznej mezoterapii, konieczne jest wykonanie tylko 4 wkłuć igłą na jedną stronę twarzy, zabieg jest krótki, prawie bezbolesny i nie pozostawia śladów Efekt natychmiastowy – działanie długofalowe – technika 4 BPR points Podanie płytko bolusów po 0,25 ml produktu w 4 punkty po każdej stronie twarzy W niektórych przypadkach wskazane jest dodanie jeszcze piątego punktu Rozpieranie tkanek jest niewielkie, a co za tym idzie zabieg nie jest bolesny Ejal40 napina skórę, powodując natychmiastowy efekt jej lekkiego uniesienia i co za tym idzie – wygładzenia całego policzka.

Nucleofill Strong to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. Ten inowacyjny zabieg działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji nawilżenia To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowy, który daje efekty wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim inowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Skóra po zabiegach produktem Nucleofill Strong 1,5ml zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu. Zastosowanie Nucleofill Strong 1,5ml: preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry biostymulacja, działanie antyoksydacyjne, głębokie nawilżenie, spłycenie zmarszczek, lifting na poziomie komórkowym, działanie na trzech poziomach liftingu antyoksydacji, poprawa koloryty skóry. W celu uzyskania najlepszych efektów i w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta – od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy. Skład Nucleofill Strong 1,5ml: Żel z polinukleotydami o stężeniu 25 mg/ml.

Podsumowując, preparaty należące do stymulatorów tkankowych są bardzo pomocne i efektywne w zwalczaniu różnych defektów skórnych jak i w zapobieganiu starzenia. Działają silniej niż mezoterapia igłowa, natomiast nie można powiedzieć, że dla każdego będą lepsze. To czy nasza skóra potrzebuje stymulatora czy klasycznej mezoterapii powinien określić specjalista wykonujący te zabiegi. Często jest też tak, że w serii łączy się te dwa rodzaje produktów, aby zadziałać kompleksowo na skórę.

Zastanawiasz się czy ten zabieg jest dla Ciebie?

Stymulatory tkankowe, to gama preparatów do iniekcji. Ich działanie w dużej mierze pojega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny. Zabieg idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Stymulatory tkankowe można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry! 

Stymulatory tkankowe zaleca się osobom, które zauważają zwiotczenia skóry, zmarszczki utracone napięcie i elastyczność skóry, poprawa wyglądu skóry odbudowa utraconego konturu twarzy.

Nie zaleca się wykonania tego zabiegu osobom, które mają nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe ciąża, karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do powstawania blizn przerostowych, opryszczka i inne infekcje wirusowe grzybicze i bakteryjne, infekcje skóry stany zapalne skóry alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających, niewyrównana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne.

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na