Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny pozwala skutecznie usunąć martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszczając skórę i hamując rozmnażanie się bakterii na jej powierzchni. Kawitacja usprawnia przepływ krwi i limfy, zapewniając skórze dotlenienie i pobudzając komórki do naturalnej odbudowy i regeneracji. Już po pierwszej wizycie można zauważyć mniejszą ilość wągrów i zaskórników (ze względu na głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń i odblokowywanie porów) oraz poprawę funkcjonowania gospodarki wodnej skóry. Po zabiegu skóra jest dobrze oczyszczona, odświeżona, pełna blasku i bardziej napięta – dzięki efektowi mikromasażu wywołanego przez drganie fal ultradźwiękowych. Peeling kawitacyjny wygładza też drobne zmarszczki, przynosząc delikatny efekt odmłodzenia skóry. Jest to zabieg bezbolesny, a po jego profesjonalnych wykonaniu można zaobserwować tylko i wyłącznie delikatne zaczerwienienie skóry.

Warto mieć na uwadze fakt, że każda skóra wymaga od czasu do czasu złuszczenia, bez względu na to z jakiego rodzaju cerą mamy do czynienia. Zabieg peelingu kawitacyjnego przeznaczony jest dla wszystkich, gdyż nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku czy odmiany cery. Jest to zatem zabieg o charakterze mocno uniwersalnym. W przypadku skóry normalnej pozwala na jej odświeżenie, dzięki czemu będzie ona wyglądała lepiej i bardziej promiennie. Ta metoda peelingu jest szczególnie dobra dla osób z cerą problematyczną. Jest jednym z niewielu rozwiązań pomagających w walce z trądzikiem pospolitym i różowatym, a niweluje także wągry oraz zaskórniki. Przy skórze mieszanej i tłustej sprzyja zmniejszaniu się porów oraz ograniczeniu wydzielania się sebum, więc stopuje efekt nadmiernego „świecenia się” skóry. Z kolei w kontekście skóry suchej następuje jej nawilżenie, a u części osób można również zaobserwować wygładzanie się drobnych zmarszczek. Przy regularnym stosowaniu pozwala również unikać przebarwień. Z uwagi na nieinwazyjny charakter, zabieg ten może być rozwiązaniem dla osób z cienką i suchą skórą. W takich przypadkach niewskazane są bowiem tradycyjne zabiegi peelingu, które mogą prowadzić do podrażnień takiej delikatnej cery. Peeling kawitacyjny może stanowić samodzielny zabieg lub być procedurą przygotowawczą pod dalsze zabiegi odżywiające i nawilżające. Wynika to z faktu, że po jego wykonaniu skóra lepiej wchłania podawane składniki aktywne. Peeling kawitacyjny znakomicie oczyszcza skórę, dzięki czemu bakterie nie mają na czym żerować i jak się rozmnażać. Mikrodrżenia, które odczuwamy podczas zabiegu, pobudzają przepływ krwi i powodują odnowę komórek, co skutecznie hamuje proces starzenia. Zazwyczaj efekty peelingu kawitacyjnego są widoczne już po pierwszym zabiegu. Gołym okiem można zauważyć mniejszą liczbę wągrów i świeższy wygląd cery.

Peeling kawitacyjny z influzją tlenową  to zabieg wykonywany przy zastosowaniu Esensji na bazie kwasów, wody osmatycznej i ekstraktów roślinnych dopasowanych do każdego rodzaju cery. ACIDBoost stworzył nową linie do zabiegów przy użyciu peelingu kawitacyjnego jak również infuzji tlenowej. AQUA ESSENCE Lift + WITH Acid complex (esencja przeciwzmarszczkowa) wspomaga odnowę skóry, minimalizuje zmarszczki. Zawiera duet kwasów glikolowy i jabłkowy oraz kompleks peptydowy. AQUA ESSENCE Whiten + With AID Complex (esencja rozjaśniająca) – działa rozświetlająco na przebarwienia, reguluje melanogenę. Zawiera kwas traneksamowy i ferulowy) oraz ekstrakty rośl8inne z pietruszki oraz lukrecji. AQUA ESSENCE Anti-acne + WITH Acid compleks (esencja normalizująca). Regeneruje pracę gruczołów łojowych, wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną. Zawiera duet kwasów : Azalinowy i pirogonowy oraz ekstrakty roślinne z kory dębu i tymianku. AQUA ESSENCE hydra + WITH Acid compleks ( esencja nawilżająca). Intensywnie nawilża i łagodzi skórę. zawiera hydrolat z róży damasceńskiej oraz komplet trzech kwasów mlekowego, winowego i nikotynowego.

Zastanawiasz się czy peeling kawitacyjny jest dla Ciebie?

Peeling kawitacyjny wskazany jest przede wszystkim dla osób z cerą problematyczną i trądzikową. Dzięki peelingowi kawitacyjnemu można pozbyć się również problemów z nadmiernym wydzielaniem sebum, rozszerzonymi porami i zaskórnikami, odwodnioną
skórą, przebarwieniami, utratą
elastyczności i jędrności.

Wskazania do wykonania zabiegu zahamowanie namnażania się bakterii, regulacja gospodarki wodnej, dotlenienia skóry, pobudzenie i odbudowę zniszczonych komórek, dogłębne oczyszczenie skóry, likwidacja martwej komórki naskórka, rozjaśnienia istniejących na twarzy przebarwień, wągry i inne niedoskonałości, trądzik, zmarszczki.

Główne przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego to ciąża, laktacja, osteoporoza, niewydolność krążenia, metalowe implanty w ciele, stymulator serca, padaczka, choroby tarczycy, zakażenia skóry, stany zapalne skóry, nowotwór.

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na