Masaż kosmetyczny

Masaż kosmetyczny

Kosmetyczny masaż twarzy ma  bardzo korzystne działaie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę.

Głównymi celami masażu kosmetycznego jest pobudzenie, rozluźnienie i uspokojenie części masowanej, w tym przypadku twarzy, szyi i dekoltu. Utrzymuje skórę i mięśnie w stanie elastyczności i jędrności. Masaż kosmetyczny ma działanie profilaktyczne. Ponadto skóra w trakcie zabiegu staje się różowa, ciepła, co powoduje lepsze ukrwienie, w następstwie czego staje się ona lepiej odżywiona.

Masaż kosmetyczny wykonywany odpowiednio i regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia, wygładza i poprawia krążenie. Po serii około 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają. 

Zastanawiasz się czy zabieg mezoterapii jest dla Ciebie?

Po prawidłowo wykonanym masażu efekty widać już po kilku zabiegach. Skóra staje się bardziej jędrna, a cera rozświetlona. Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest również osobom, które chcą jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem, nie poddając się bardziej inwazyjnym zabiegom. 

Masaż kosmetyczny jest wskazany dla osób, których skóra jest skóra zszarzała, pozbawiona blasku, skóra przesuszona, pozbawiona elastyczności. Masaż ten będzie miał pozytywny wpływ na nadmierne napięcie mięśni twarzy, stresujący tryb życia, obrzęki limfatyczne.

Nie zaleca się masażu kosmetycznego osobom, które mają stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry – usunięcie zęba i zmiany ropne okołozębowe – stan ropny migdałów – guzki w przebiegu węzłów chłonnych – zaawansowana miażdżyca naczyń – stany gorączkowe – wysokie nadciśnienie tętnicze – zapalenie żył i świeże zakrzepy – nadczynność tarczycy (nie można masować szyi)

 

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na