Lifting rzęs

Lifting rzęs

Kobiety od zawsze pragnęły być piękne i dążyły do tego bez względu czy kosztowało je to mnóstwo bólu czy wyrzeczeń. Współcześnie dostępnych jest wiele metod, które pomogą nam utrzymać naturalne piękno przez długi czas, jak i tych, które skutecznie poprawiają niedoskonałości. Część z nich jest zupełnie bezbolesna. Do popularnych obecnie metod, dzięki którym można w prosty i szybki sposób poprawić swoją urodę, można zaliczyć lifting lub laminację rzęs

Zabieg nieinwazyjnie liftinguje spojrzenie. Co to oznacza? Kosmetyczka za pomocą przeznaczonych do tego specyfików podkręca i unosi rzęsy przy samej nasadzie, przez co wydają się dłuższe. Dodatkowo podczas liftingu nadaje się im delikatnie ciemniejszy kolor, więc miłośniczki naturalne wyglądu na jakiś czas mogą po nim zrezygnować z używania maskary. Poranna oszczędność czasu dla wielu kobiet będzie nieoceniona. Kolejnym plusem jest odżywienie rzęs, które również jest elementem liftingu. Najczęściej efekt utrzymuje się miesiąc lub dwa miesiące. Wszystko zależy od tego, jaki jest organizm klientki oraz jaki tryb życia ona prowadzi. Jak wygląda zabieg? Krok po kroku. – Zabieg laminowania rzęs trwa 90 minut. Najpierw rzęsy są przygotowywane do zabiegu. Górne rzęsy odtłuszcza się, a na dolną powiekę kładzie się wacik, którego zadaniem jest ochrona skóry przed kontaktem z preparatami oraz ochrona rzęs dolnych przed sklejeniem się z rzęsami górnymi. Następnie, na górną powiekę nakłada się silikonowy wałeczek, na który nakręca się górne rzęsy. Kiedy już włoski są zakręcone, na rzęsy nakłada się odżywczy preparat, który przygotowuje je do farbowania.

Gdy preparat wyschnie, kosmetyczka przystępuje do pofarbowania włosków czarną lub brązową farbą. Czas schnięcia farby to kilkanaście minut. Następnie na rzęsy nakłada się keratynę, która utrwala wszystkie wcześniejsze kroki. Po wyschnięciu keratyny, zabieg jest skończy, a Ty możesz cieszyć się pięknymi rzęsami!  Choć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Taka zmiana może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.

Zastanawiasz się czy lifting rzęs jest przeznaczony dla Ciebie?

Lift­ing, laminowanie i botox rzęs jest najnowszą metodą upięk­sza­nia nat­u­ral­nych rzęs, pole­ga­jącą na wyraźnym ich wywinię­ciu, pod­kręce­niu, uporząd­kowa­niu, przy­ciem­nie­niu oraz odży­wie­niu. Najczęściej mówi się, że będzie to idealna metoda dla osób, które mają długie i gęste rzęsy, a przy okazji są one proste. 

Lifting rzęs przeznaczony jest przede wszystkim dla pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy.

Zrezygnować powinny z niego przede wszystkim osoby, które uskarżają sie na nadmierne wypadanie rzęs oraz rozmaite infekcje oczu. Zabieg ten nie jest także polecany osobom chorującym na zaćmę, jaskrę oraz zespół suchego.

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na