Laminacja i botoks

Laminacja i botoks

Niejedna kobieta marzy o perfekcyjnym wyglądzie. Szczególną uwagę panie przywiązują do zarysu twarzy i stąd też rosnąca popularność zabiegów kosmetycznych. Jedną z opcji jest laminowanie rzęs i brwi. Wyraziste brwi o regularnym i odpowiednim kształcie to najnowszy hit. Poskromienie niesfornych włosków stanowi jednak nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi na szczęście zabieg laminacji, który jest innowacyjną metodą stylizacji brwi oraz rzęs. Umożliwia uzyskanie naturalnego wyglądu przy równoczesnym podkreśleniu rzęs oraz brwi. Zabieg laminacji wygląda nieco inaczej podczas stylizacji brwi i rzęs, jednak daje takie same, spektakularne i długotrwałe efektu.

Zabieg laminacji brwi polega nie tylko na ułożeniu i zmianie kierunku niesfornie rosnących włosków, polega również na intensywnej regeneracji i odżywieniu brwi. Podczas zabiegu laminacji **brwi** na włoski nakładany jest specjalny preparat – **botox**, którego zadaniem jest działanie okluzyjne, czyli otulenie włosków. **Botox** wypełnia spoiwo pomiędzy łuskami, poprawiając tym samym kondycję i elastyczność włosków oraz przywracając im właściwe natłuszczenie i blask. Zabieg rekomendowany jest dla wszystkich osób mających problem z niesfornie rosnącymi włoskami brwi.Zabieg nadaje się dla Pań i Panów. Podczas tego zabieguStosuje się kreatynę, specjalną farbę i preparaty odżywcze. Połączenie takich substancji powoduje, że można zmienić delikatnie kształt i uniesienie rzęs, a dodatkowo także je zregenerować i przyciemnić kolor. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny, nie obciąża, ani też nie osłabia rzęs. 

Laminacja brwi i rzęs umożliwia to wykorzystanie kwasu tioglikolowego, który powoduje rozerwanie wiązania dwusiarczkowego włosa. To z kolei sprawia, że jest on bardzo plastyczny. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób można nadać włosom upragniony kształt i zmienić kierunek ich wzrostu. Podczas zabiegu laminacji, brwi zyskują intensywną regenerację i blask.

 

Zastanawiasz się czy zabieg laminacji jest dla Ciebie?

Laminowanie brwi to działania mające na celu zmianę kształtu włosów i kierunku ich wzrostu. Laminowanie rzęs jest natomiast działaniem mającym na celu ich uniesienie, pogrubienie i delikatne podkręcenie. Lift­ing, laminowanie i botox rzęs jest najnowszą metodą upięk­sza­nia nat­u­ral­nych rzęs, pole­ga­jącą na wyraźnym ich wywinię­ciu, pod­kręce­niu, uporząd­kowa­niu, przy­ciem­nie­niu oraz odży­wie­niu.

 

 

Zabieg ten zaleca się osobom, którym zależy na podkręceniu rzęs, zwiększeniu grubości rzęs,  przyciemnienie naturalnego koloru rzęs, wzmocnieniu osłabionych rzęs, ujarzmieniu rzęs rosnących w dół, podniesienie rzęs i „otwarcie” oka, nadaniu brwiom modnego kształtu, dopasowaniu kształtu brwi do konturów twarzy, zagęszczenie i uwidocznieniu brwi, pozbycie się włosków na brwiach, które rosną w różnych kierunkach, uwydatnienie brwi oraz rzęs.

Zabieg nie może być przeprowadzany w przypadku chorób oczu i skóry, opryszczki, zapalenia spojówek, infekcji i mechanicznych uszkodzeń skóry. Laminowanie rzęs i brwi nie jest także wskazane dla kobiet w ciąży i karmiących, jęczmień na powiece, alergie, zapalenie rogówki, leczenie chemioterapią, operacje oczu i okolic wykonane w czasie krótszym niż pół roku od zabiegu.

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na