Henna brwi z regulacją

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to skuteczny sposób na młodą i promienną skórę, a także na wypadanie włosów czy cellulit! Polega na iniekcji składników pod skórę za pomocą cienkich igieł i daje natychmiastowy efekt.

W zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się różnego rodzaju preparaty zawierające sam kwas hialuronowy lub połączony z koktajlem witaminowym, solami nieorganicznymi, kofeiną, gliceryną czy śladowymi pierwiastkami. Mezoterapia polega na wykonywaniu nakłuć cienką igłą, ale jedynie w powierzchownych warstwach skóry. Do komórek wstrzykiwany jest odpowiednio dobrany do potrzeb pacjenta preparat. Same nakłucia są mało bolesne, ale ok. 30 minut przed planowanym zabiegiem osoby wrażliwe na ból są dodatkowo znieczulane specjalnym kremem. Dzięki temu zabieg mezoterapii igłowej może być niemal nieodczuwalny. Nakłuwanie może trwać 30 – 60 minut, w zależności od obszaru zabiegowego, po zakończeniu zabiegu lekarz zabezpiecza skórę krem ochronnym z filtrem UV. 

Skutkami ubocznymi mezoterapii igłowej mogą być delikatne zaczerwienienia lub niewielkie siniaki, które znikają po kilku dniach.

Zastanawiasz się czy zabieg mezoterapii jest dla Ciebie?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który cieszy się wielką popularnością, szczególnie po 30 roku życia. Dzięki niej możemy liczyć wygładzoną, rozświetloną i głęboko odżywioną skórą zarówno na twarzy, jak i na ciele. 

Mezoterapia igłowa jest wskazana osobom zmagającym się z trądzikiem, objawyami starzenia się skóry wynikającego z chronostarzenia i fotostarzenia takie jak: utrata blasku i elastyczności, spadek nawilżenia skóry, linie i zmarszczki, wiotkość skóry, cienie i zmarszczki pod oczami, przebarwieniami, łojotokiem, słabym i wypadającym włosom oraz  cellulitem.

Zabiegowi mezoterapii igłowej może poddać się prawie każda osoba dorosła, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do mezoterapii: ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, aktywne stany zapalne skóry (np. opryszczka), stosowanie leków zmniejszających krzepnięcie krwi, nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników obecnych w koktajlu zabiegowym.

 

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na