Brow henna

Stylizacja brwi i rzęs

Brwi odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko podobnie jak rzęsy chronią przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, ale też pomagają w skutecznym porozumiewaniu się. Bo to właśnie one wyrażają emocje i pokazują nastrój w danym momencie. Odpowiednio zadbane potrafią zdziałać cuda. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się henna pudrowa do brwi. Pozwala uzyskać piękny kolor utrzymujący się przez długi czas, a przy tym ma właściwości pielęgnacyjne, dzięki czemu włoski staną się zdrowsze i mocniejsze.

Zabieg pudrowej henny rozpoczyna się od rozmowy stylistki brwi z klientką, aby ustalić kolor i kształt. Następnie skóra wraz z włoskami jest dogłębnie oczyszczana i nawilżana co pozwala przygotować ją do nałożenia produktu. Za pomocą specjalnych miarek i nici wyznacza się kształt i białymi paskami zabezpiecza skórę wokół brwi, dzięki temu niepożądane włoski nie będą zafarbowane. . Starannie nałożona henna powinna pozostać na czas od kilkunastu minut do pół godziny. Po jej zmyciu można przejść do regulacji brwi za pomocą pęsety, wosku, nici, czy też pasty cukrowej. 

Brow henna jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego od najdawniejszych czasów używanym do barwienia ciała i włosów. Dzięki prostemu, naturalnemu składowi BrowXenna nie tylko skutecznie barwi, lecz także pielęgnuje skórę i włoski dzięki zawartości minerałów i witamin włoski są zdrowe i lśniące. Sprawia to, że jako produkt do farbowania, henna nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosów i jest bezpieczna. Siła stylizacji henną pudrową polega na niezwykłej trwałości rysunku brwi wykonanego tą metodą. Efekt na skórze utrzymuje się ok. 10-14 dni, a na włoskach – nawet do 5 tygodni.

Henna brwi z regulacją zabieg dedykowany jest osobom, które pragną nadać swoim oczom wyrazistości oraz ładnie je podkreślić. Hennę można stosować w każdym wieku. Najczęściej na zabieg decydują się osoby, którym zależy na podkreśleniu naturalnej kolorystyki oprawy oczu. Regulacja brwi w dużym stopniu wpływa na wygląd i kształt twarzy – dobrze dopasowane brwi mogą skutecznie ukryć jej mankamenty.

Henna, zarówno brwi, jak i rzęs, ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody klientki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych. Celem regulacji brwi jest natomiast nadanie im odpowiedniego kształtu, podkreślającego wyraz twarzy i urodę klientki.

Do plusów henny i regulacji brwi należą: poprawa proporcji i kształtu twarzy, nadanie wyrazistości oczom oraz podkreślenie urody klientki. Efekt po zabiegu utrzymuje się przez 2-3 tygodnie i wówczas zaleca się ponowne jego wykonanie.

Zastanawiasz się czy stylizacji brwi i rzęs tą metodą jest dla Ciebie?

Każda stylizacja henna pudrowa jest wyjątkowa, ponieważ jest indywidualnie dobrana do Twojej urody oraz proporcji i owalu twarzy. Dzięki wykonaniu precyzyjnych pomiarów podczas geometrii, brwi będą stanowiły idealną ramę dla oczu. Jedną z dużych zalet pudrowej henny jest to, że pozwala bardzo szybko osiągną efekt idealnie wystylizowanych brwi.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chciałyby podkreślić naturalny kształt swoich brwi, wypełnić ubytki, odżywić swoje włoski lub ożywić kolor makijażu permanentnego.

Nie zaleca się tego zabiegu osobom, które przyjmują izotretynoinę, antybiotyki, wykonywały zabieg z użyciem peelingu kwasowego w ostatnim tygodniu, alergia na hennę, zapalenie skóry lub inne zmiany w obrębie brwi, chemioterapia, zmiany nowotworowe lub autoimmunologiczne, ciąża/ karmienie piersią.

Mnóstwo zadowolonych klientów to dowód na skuteczne działanie mezoterapi igłowej!

Mezoterapia igłowa jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, uwielbianym przez klientki za szybkie i trwałe efekty. Jeśli zmagasz się z trądzikiem, problemami ziemistej cery, poparzeń słonecznych, a nawet w przypadku leczenia nadmiernego wypadania włosów ten zabieg jest właśnie dla CIEBIE!

Umów się na jeden z naszych najpopularniejszych zabiegów

Od początku istnienia naszego gabinetu kosmetycznego staramy się nadążyć za rozwojem technologii by zapewnić najwyższą jakość usług. Najchętniej wybierane zabiegi w tym sezonie to mezoterapia igłowa, masaże, zabiegi organiczne, stylizacja brwi i rzęs, depilacja laserowa, stymulatory tkankowe.

Znajdziesz nas na